Memoriał Maćka Olszewskiego

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W ostatnim tygodniu września graliśmy w turnieju Maćka Olszewskiego, u siebie w Starogardzie. A tak naprawdę u rywali za miedzy. Podjęliśmy wyzwanie, gramy w kategorii kadetów z chłopakami o dwa lata starszymi. Dzień zaczął się niezbyt dobrze przegrywamy 1:2 z Darłowem. Zagraliśmy zbyt bojaźliwie, niepewnie, strasznie przestraszeni. Drugi mecz z silnym Lęborkiem wygląda zupełnie inaczej, chociaż są jeszcze przestoje. Wygrywamy po niezłej walce 2:1.Pozostałe dwa mecze to popisy chłopców z Seta,3:0 z Jurandem i SKSem. Kończymy Memoriał Maćka Olszewskiego na II miejscu. W finale przegrywamy z Lęborkiem 2:0. Chłopaki zagrali dobre zawody, gra mogła się podobać. Byliśmy bardzo blisko od sprawienia dużej niespodzianki, wygrania w wyższej kategorii. Dla nas najważniejsze jest dużo grać i nie z rówieśnikami tylko starszymi chłopcami. Na tym turnieju gra w kategorii młodzika nie miała żadnego sensu, jesteśmy zupełnie w innym miejscu.

UKS SET NIEPOKONANY W WARSZAWIE

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W drugi weekend września w Warszawie odbył się VI Turniej o Puchar Białołęki. W imprezie uczestniczyli młodzicy z całej Polski, w tym silny zespół ze Starogardu Gdańskiego. W pierwszym dniu odbywały się gry eliminacyjne w grupie, systemem każdy z każdym do dwóch zwycięstw. Dwa najlepsze zespoły grają w grupie finałowej. W pierwszym dniu wygrywamy z Warszawą, Ostrołęką, Poznaniem i Wołominem w stosunku 2:0.Gra drużyny nie zachwyca ,ale przynajmniej wszystko do przodu. Awansujemy do finałów z pierwszego miejsca. W drugim dniu gramy bardzo dobrze, niewielka liczba błędów, wychodzi prawie wszystko. Pokonujemy Energetyka, Avię , Wifamę Łódź i wygrywamy cały turniej. Jest to dobry prognostyk przed nadchodzącą ligą wojewódzką młodzików. Za dwa tygodnie następny turniej tym razem u nas w Starogardzie. Gramy w kategorii wyższej, aby wyrównać szanse i znaleźć przeciwników na swoim poziomie. Skład zespołu:Szymon Adamczyk, Kacper Myśków, Miłosz Prus ,Maciej Burczyk, Tomasz Rudnicki, Antek Buda, Jakub Wacholc, Kacper Kopczyński.
Trener: Mariusz Fryźlewicz

IX Memoriał Maćka Olszewskiego

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Wygrywamy IX Memoriał Maćka Olszewskiego.
Pokonujemy w stosunku 2:0 SKS, Stoczniowiec, Delfina, Stocznie i Juranda Malbork.
Janek zostaje MVP turnieju, a Miłosz najlepszym rozgrywającym. Dobrze rozpoczynamy nowy sezon w kategorii młodzika.
JEST NIEZŁA PAKA!!!

Chłopcy z Seta najlepsi w lidze Starogardzko-Chwaszczyńskiej

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz


Chłopcy z Seta najlepsi w lidze
Starogardzko-Chwaszczyńskiej.

W ostatnim turnieju, jak i klasyfikacji generalnej na pierwszym i drugim miejscu.

Mogło być trochę lepiej...

MISTRZOSTWA POLSKI W MINISIATKÓWCE

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W ostatnim tygodniu czerwca w Zabrzu odbyły się Mistrzostwa Polski w minisiatkówce. W każdej kategorii uczestniczyły 32 drużyny, mistrz i wicemistrz województwa. Z pomorskiego, z pierwszego miejsca w czwórkach zakwalifikował się UKS Set Starogard Gdański - Mistrz Polski z ubiegłego roku. Na początku trafiliśmy do grupy z Lubinem, Elblągiem i Chobrzanami, łatwe zwycięstwa po 2:0 dało nam pierwsze miejsce. --> czytaj dalej

Udane rozpoczęcie sezonu

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Wygrywamy Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki w Poznaniu. Są to pierwsze poważne zawody w nowym sezonie i do tego w nowym składzie, gramy teraz w „czwórkach” siatkarskich. Sprawdzian wypadł dobrze, chociaż w jednym meczu, bardzo duża ilość błędów spowodowała kłopoty, co mogło zakończyć się porażką. Trenujemy dalej, zgrywamy się w nowym systemie gry i czekamy na przeciwników.

Podstawówka z Żabna najlepsza w mieście i powiecie

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Młodzi siatkarze z Publicznej Szkoły Podstawowej nie mieli sobie równych, wygrywając Mistrzostwa Miasta i Powiatu. Poziom był bardzo wyrównany, większość pojedynków kończyła się w trzecim secie. W Starogardzie najbardziej zacięty pojedynek stoczyliśmy z PSP 3, który dał nam zwycięstwo mieście i awans do Mistrzostw Powiatu. Następny szczebel rozgrywek okazał się dość łatwy. Pokonaliśmy w nim podstawówki z Zelgoszczy, Skarszew i Pączewa.

Pierwsze i piąte miejsce Seta w III rundzie Ligi Starogardzko - Chwaszczyńskiej

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Oba zespoły mnie bardzo rozczarowały. Nasz najlepszy zespół zaprezentował bardzo słaby poziom, duża ilość błędów, brak koncentracji i nerwówka we wszystkich meczach z zespołami o trzy klasy słabszymi. Natomiast dwójka zagrała bardzo bojaźliwie, były fragmenty dobrej gry, ale końcówki należały do przeciwników i stąd takie miejsce. Trochę usprawiedliwia duża absencja na treningach, zespół już od dłuższego czasu trenuje w bardzo okrojonym składzie.

Szczecinek drugi raz zdobyty

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz


W pierwszy weekend ferii zimowych udaliśmy się do Szczecinka na Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej.

Pierwsza drużyna wygrała zawody, natomiast druga zajęła ósme miejsce.
Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki w Kołobrzegu

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Bardzo udane zakończenie roku w Kołobrzegu

W grudniu wygrywamy Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki w Kołobrzegu.

Druga drużyna dostaje się również do grupy finałowej i zajmuje wysokie szóste miejsce.
BRAWO SET!!!

Prestiżowy turniej w Warszawie

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W listopadzie Mistrz Polski został zaproszony na Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki Mos Wola Cup. Zawody zorganizowane przez znakomity klub ze stolicy, który wychował kilku reprezentantów Polski. Najmocniej obsadzony turniej na jakim byliśmy, oczywiście oprócz Mistrzostw Polski. Trafiliśmy do mocnej grupy jednak uporaliśmy się z Plasem Warszawa, Berlinem i Krotoszynem. W ćwierćfinale spotykamy się z Kędzierzynem-Koźle i po dość wyrównanym meczu, wygrywamy 2:0. W półfinale czeka na nas Metro Warszawa. Jesteśmy trochę zdziwieni ,ponieważ zespół Warszawy zmienił dosyć znacząco zmienił skład, połączył się z innym zespołem też z czołówki Polski. Pierwszy set po naszej myśli przewaga od samego początku do końca. Mamy trzy piłki setowe i stała się tragedia, kilka błędów z rzędu i przegrywamy pierwszego seta. Drugi set ,chłopaki załamują się i oddają inicjatywę przeciwnikowi, przegrywamy i pozostaje nam walka o brąz. Wygrywamy łatwo z Krotoszynem i pozostaje cieszyć się z brązu. Nowa nauka, nowe doświadczenia. Porażki uczą, my walczymy dalej i wyciągamy wnioski.

"Z Podwórka Na Stadion"

dodał: WK | autor: A. Dudkiewicz

Dnia 24.10.2016 na boisku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Starogardzie Gd. odbył się pierwszy etap najwięksego turnieju piłkarskego dla dzieci w Polsce
"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

W kategorii dziewcząt poniżej 12 lat nasza szkoła spotkała się z gospodarzem PSP1 --> ... czytaj

Międzyszkolny Turniej Sportowo-Rekreacyjny
"Orlik 2016"

dodał: WK | autor: J. Sierant, S. Kosecka

Dnia 15.06.2016r. na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II odbył się III Międzyszkolny Turniej Sportowo-Rekreacyjny "Orlik 2016" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański. W imprezie wzięły udział następujące szkoły podstawowe ze Starogardu Gdańskiego: PSP Nr 1, PSP Nr 3, PSP Nr 4 oraz PSP Nr 6. Każdą szkołę reprezentowała 12 osobowa drużyna, składająca się z uczniów klas III. Gości i uczestników turnieju przywitał Dyrektor Szkoły Pan Ryszard Hapoński. Rozpoczęcie imprezy poprzedził wspólny taniec dzieci. Układ taneczny został przygotowany przez uczennice z klasy VI. Celem turnieju była popularyzacja wiedzy prozdrowotnej i proekologicznej; wdrażanie uczniów do ciągłego dbania o swoje zdrowie i o środowisko; rozbudzanie zasad zdrowej rywalizacji "fair play"; dobra zabawa poprzez sport oraz integracja uczniów. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych konkurencjach. Wykazały się odpowiednią sprawnością ruchową, wytrwałością oraz wiedzą prozdrowotną i proekologiczną. Oficjalnego zamknięcia turnieju i wręczenia pamiątkowych dyplomów i nagród dokonała Dyrekcja ZSP. Zwycięzcy turnieju - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 otrzymali przechodni puchar.

Organizatorami imprezy były p. Joanna Sierant i p. Sabina Kosecka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Starogardzka "szóstka" mistrzem województwa

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Młodzi zawodnicy z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Starogardzie Gdańskim wygrali Mistrzostwa Miasta w minisiatkówce chłopców. Chłopcy pokonali wszystkie szkoły podstawowe w stosunku 2:0 i awansowali do Mistrzostw Powiatu. Na tym etapie również nie mieli większych problemów z pokonaniem Zelgoszczy, Skarszew i Skórcza. Na półfinał wojewódzki udali się do Brus, gdzie czekali mistrzowie innych powiatów. --> czytaj dalej

MINI GRYF 2016 DLA SETA

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Kolejny wielki sukces odnieśli młodzi siatkarze Seta, którzy wygrali ogólnopolski turniej minsiatkówki, tym razem
w Szczecinku. Był to trzeci wygrany turniej tej rangi.
W zawodach uczestniczyło 18 zespołów z całej Polski. Chłopcy zagrali świetne zawody, wygrywając 12 meczów.
W finale pokonali znakomity zespół z Kędzierzyna - Koźla. Szymon zdobywa kolejną nagrodę najlepszego zawodnika turnieju.

Skład drużyny: Szymon Adamczyk, Miłosz Prus, Maciej Burczyk, Kacper Kopczyński

JEDZIEMY NA FINAŁY WOJEWÓDZKIE

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Młodzi zawodnicy z Publicznego Gimnazjum Nr 4
w Starogardzie Gdańskim wygrali Mistrzostwa Miasta
w minisiatkówce chłopców. Chłopcy pokonali wszystkie szkoły podstawowe w stosunku 2:0 i awansowali do Mistrzostw Powiatu. Na tym etapie również nie mieli większych problemów z pokonaniem Zelgoszczy, Skarszew i Skórcza. Na półfinał wojewódzki udali się do Brus, gdzie czekali inni mistrzowie powiatów. Nasi uczniowie przystąpili do pierwszego meczu lekko stremowani, jednak po chwili wszystko wróciło do normy. Wygrali i ten mecz, i pozostałe. Na finały wojewódzkie już wkrótce pojadą do Lęborka.

Skład drużyny: Dawid Wacholc, Tomasz Marszałek, Szymon Adamczyk, Sebastian Wojewódka, Mateusz Szwemiński, Maciej Burczyk, Janusz Wrycza, Mikołaj Raczyński, Maciej Ogórek, Marcel Szkodowski, Marek Landowski, Michał Kazusek.

UKS SET WYGRYWA TURNIEJ OGÓLNOPOLSKI
W KOŁOBRZEGU

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W grudniu udaliśmy się do Kołobrzegu na turniej minipiłki siatkowej chłopców. Były to kolejne zawody w ramach przygotowań do mistrzostw województwa i Polski.
W imprezie startowało 30 zespołów z województwa pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego
i zachodniopomorskiego, które podzielono na trzy grupy.
W eliminacyjnej Set wygrał dziewięć pojedynków i zajął pierwsze miejsce. Do gier w grupie finałowej przystąpiło sześć najlepszych drużyn. Starogardzianie pokonali Sulechów I ,Sulechów II, Szczecinek, Krotoszyn, a przegrali z Gubinem. W meczu o pierwsze miejsce ponownie spotkali się z Krotoszynem, z którym po raz drugi zwyciężyli i zajęli pierwsze miejsce. Zapraszamy do obejrzenia meczu finałowego z tego turnieju.

Skład drużyny: Maciej Burczyk, Szymon Adamczyk, Miłosz Prus, Dawid Wacholc, Tomasz Marszałek, Kacper Kopczyński, Kacper Myśków, Tomasz Rudnicki, Marek Landowski, Patryk Lekan

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

dodał: WK | autor: J. Sierant

Dnia 12.11.2015r. . odbyły się Półfinały Wojewódzkie w unihokeju dziewcząt , w których dziewczęta wywalczyły III miejsce. WIEELKIE GRATULACJE!!!! Reprezentantkami były: Drężek Dominika kl.6c, Kamysz Klaudia kl.6c, Mokwińska Ewa kl.6b, Breszka Kinga kl.6b, Osowska Oliwia kl.6b, Trapp Donata kl.6a, Szymanek Monika kl.6a, Czapor Aleksandra kl.5b, Winiarska Julia kl.5b.

MIEJSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM

dodał: WK | autor: J. Sierant

Dnia 05.11.2015r. odbyły się Miejskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta wywalczyły IV miejsce a chłopcy III.

Reprezentantami byli: Drężek Dominika kl.6c, Winiarska Jolanta kl.6c, Winiarska Julia kl.5b, Szwemiński Mateusz kl.6b, Sebastian Wojewódka kl.6b, Michł Kazusek kl.6c.

MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

dodał: WK | autor: J. Sierant

Dnia 27.10.2015r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju dziewcząt i chłopców, w których dziewczęta zajęły I miejsce i tym samym zakwalifikowały się do reprezentowania naszego powiatu w Półfinałach Wojewódzkich, WIELKIE GRATULACJE!!! Reprezentantkami były: Drężek Dominika kl.6c, Kamysz Klaudia kl.6c, Mokwińska Ewa kl.6b, Breszka Kinga kl.6b, Osowska Oliwia kl.6b, Trapp Donata kl.6a, Szymanek Monika kl.6a, Czapor Aleksandra kl.5b, Winiarska Julia kl.5b.

MISTRZOSTWA MIASTA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

dodał: WK | autor: J. Sierant

Dnia 21.10.2015r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w unihokeju dziewcząt, w których zajęliśmy I miejsce. Reprezentantkami były: Drężek Dominika kl.6c, Kamysz Klaudia kl.6c, Mokwińska Ewa kl.6b, Breszka Kinga kl.6b, Osowska Oliwia kl.6b, Trapp Donata kl.6a, Szymanek Monika kl.6a, Czapor Aleksandra kl.5b, Winiarska Julia kl.5b.

MIEJSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W BIEGACH SZTAFETOWYCH

dodał: WK | autor: J. Sierant


Dnia 06.10.2015r. odbyły się
Miejskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Biegach Sztafetowych.

Dziewczęta zajęły IV miejsce.BIEG KOCIEWSKI

dodał: WK | autor: J. Sierant

Dnia 03.10.2015r. na Stadionie im.Kazimierza Deyny odbył się XXIV Bieg Kociewski, w którym uczniowie naszej szkoły wzięli liczny udział. Aleksandra Stosik z kl.4b, Dominika Drężek z kl.6c stanęły na podium.Gratulujemy!!! "Nasi" tak dobrze się zaprezentowali, że Pani Dominika Nowakowska finalistka Mistrzostw Świata na dystansie 5000M chętnie zrobiła sobie z nami pamiątkowe zdjęcie.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

dodał: WK | autor: J. Sierant

Dnia 28.09.2015r. odbył się Turniej Piłki Nożnej "Gol dla zdrowia" Starogardzkich Szkół Podstawowych, w których uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce. Gratulujemy!

Reprezentantami byli: Szymanek Monika kl.6a, Mokwińska Ewa kl.6b, Kamysz Klaudia kl.6c, Lewkowska Zuzanna kl.6a, Berak Nikola kl.6a, Drężek Dominika kl.6c, Kamińska Julia kl.6b, Laser Jakub kl.6a, Kurszewski Miłosz kl.6a, Szwemiński Mateusz kl.6b, Wojewódka Sebastian kl.6b, Kazusek Michał kl.6c, Stencel Jakub kl.6c, Raczyński Mikołaj kl.6b.

STARSI MŁODSZYM

dodał: WK | autor: J. Sierant, S. Kosecka

Dnia 26.11.2015 r. w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II odbył się turniej rekreacyjno-sportowy "Dbaj o swój kręgosłup". Turniej ten odbywa się w naszej szkole od 15 lat, jednak tym razem został zorganizowany i przeprowadzony w ramach projektu edukacyjnego przez uczniów klas II gimnazjum. W imprezie brały udział dzieci z klas III szkoły podstawowej. Celem turnieju była popularyzacja wiedzy prozdrowotnej, dobra zabawa poprzez sport i rekreację oraz wdrażanie uczniów do ciągłego dbania o swoje zdrowie i prawidłową postawę ciała. Konkurencje sportowe były przygotowane w formie stacyjnej i opierały się na ćwiczeniach z zakresu gimnastyki korekcyjnej. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w zabawie. Za każde wykonane zadanie otrzymywały kolorowe pieczątki. Na koniec imprezy wszyscy wspólnie bawili się przy muzyce, a gimnazjaliści uczyli dzieci specjalnie przygotowanego układu tanecznego.

Na koniec Dyrektor Szkoły wręczył uczestnikom pamiątkowe dyplomy i słodycze. Nad organizacją i przebiegiem imprezy czuwały p. J. Sierant i p. S. Kosecką.

UKS SET STAROGARD GDAŃSKI DRUGI W WAŁCZU

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Kolejnym sukcesem zakończył się dla siatkarzy Seta V Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej, który odbywał się w dniach 07-08 listopada 2015r. w Wałczu. Do turnieju zgłosiły się dwadzieścia cztery zespoły z całej Polski. W grupie eliminacyjnej chłopcy ze Starogardu stoczyli jedenaście zwycięskich pojedynków, co dało im pierwsze miejsce. Do fazy finałowej przystąpiło sześć najlepszych zespołów z dwóch grup. Zawodnicy Seta wygrali z Sulechowem, Szczecinkiem, Krotoszynem i w meczu o pierwsze miejsce zmierzyli się z Kędzierzynem Koźle, który już pokonali w grupie eliminacyjnej. Mecz nie ułożył się najlepiej, dużo własnych błędów, szczególnie w odbiorze zagrywki, a co za tym idzie, mało skuteczny atak. To za mało, aby wygrać z tak dobrą drużyną. Pozostaje mały niedosyt, bo przecież wygraliśmy z nimi na niższym etapie rozgrywek

Skład drużyny: Szymon Adamczyk, Maciej Burczyk, Miłosz Prus, Jakub Wacholc
Trener: Mariusz Fryźlewicz

RUNDA ELIMINACYJNA W MALBORKU

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Od wyjazdu do Malborka, 25 października 2015 r. UKS SET Starogard Gdański zaczął ligę młodzika. Jest to debiut klubu w rozgrywkach ligowych w zespołach szóstkowych. Wszyscy zawodnicy są młodsi, a trzech z pierwszego składu to uczniowie piątych i szóstych klas szkoły podstawowej. Po ostatnich sparingach miałem małe obawy, ale wierzyłem ,że stać ich na wiele. Nie mamy w tym roku w tej klasie rozgrywkowej wielkiego ciśnienia na wynik. Zespół ma się ogrywać i w optymalnym wieku młodzika zdobyć medal. Zaczęliśmy od meczu z Omegą Gdynią II, łatwe zwycięstwo 2:0(25:5,25:7). Następnym przeciwnikiem był gospodarz Jurand Malbork, zespół o bardzo dobrych warunkach fizycznych. Nasi chłopcy nie przestraszyli się wyższych kolegów i również wygrali 2:0(25:13,25:12).Trzeci mecz ze Stoczniowcem Gdańsk wygrali walkowerem z powodu braku aktualnych badań lekarskich. Wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobrze, jestem z nich dumny. Oby tak dalej.

Skład drużyny: Kacper Godlewski, Dawid Karbowski, Ziemowit Malinowski, Maciej Ryk, Michał Musz-Porazik, Szymon Adamczyk, Maciej Burczyk, Dawid Skrzypczak, Janusz Wrycza.
Trener: Mariusz Fryźlewicz

TURNIEJ SIATKÓWKI Z OKAZJI 20-LECIA SZKOŁY

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

18 września 2015r. z okazji 20 - lecia naszej szkoły odbył się turniej piłki siatkowej pod patronatem Prezydenta Miasta.

Zawody zostały przygotowane przez istniejący w naszej szkole Uczniowski Klub Sportowy Set Starogard Gdański. Zaprosiliśmy najlepsze zespoły województwa pomorskiego rocznika 2002.

UKS SET STAROGARD GDAŃSKI NAJLEPSZY W POZNANIU

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Najmłodsi adepci siatkówki UKS-u SETA Starogard Gdański, mistrzowie województwa pomorskiego udali się do Poznania na I Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej o Puchar Dowódcy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego. W zawodach uczestniczyły najlepsze zespoły z północnej i zachodniej Polski. Nasi chłopcy nie mieli sobie równych, wygrali bardzo łatwo dwanaście meczów. Był to pierwszy w tym sezonie wygrany ogólnopolski turniej minisiatkówki w ramach przygotowań do Mistrzostw Województwa i Polski. Szymon Adamczyk został najlepszym zawodnikiem turnieju w swojej kategorii wiekowej. Trenujemy dalej i przygotowujemy się do następnego turnieju, który odbędzie się w Wałczu.

Skład drużyny: Szymon Adamczyk, Maciej Burczyk, Miłosz Prus
Trener: Mariusz Fryźlewicz

SREBRO CHŁOPCÓW Z PODSTAWÓWKI

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

30 września 2015 r. odbyły się zawody międzyszkolne w sztafetowych biegach przełajowych. Była to druga z cyklu imprez organizowanych przez OSiR. Nasi chłopcy po dobrym występie w indywidualnych biegach przełajowych (siedmiu uczniów w pierwszej dwudziestce) stawiani byli w roli kandydatów do medali. Na pierwszej zmianie pobiegł Janusz Wrycza, który zakończył bieg na drugim miejscu. Tę pozycję utrzymywaliśmy do szóstej zmiany. Wtedy na trasę wyruszył Szymon Adamczyk, który po znakomitym biegu, uzyskując dużą przewagę, wyprowadził nas na pierwsze miejsce. Prowadziliśmy jeszcze przez jakiś czas, jednak na przedostatniej zmianie nasz zawodnik stracił wypracowaną przewagę i nie utrzymał prowadzenia . Ostatni Mateusz Szwemiński nie zdołał dogonić prowadzącego zawodnika i ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, które dało nam awans do Mistrzostw Powiatu.

Skład drużyny: Janusz Wrycza, Adam Mokwiński , Jakub Stencel, Mikołaj Raczyński, Marek Mucha, Sebastian Wojewódka, Mateusz Szwemiński, Szymon Adamczyk, Miłosz Kurszewski, Jakub Laser

UDANY DEBIUT W KATEGORI MŁODZIKA

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W sobotę i niedzielę (26-27.IX) w ekonomiku odbył się VII Memoriał Macieja Olszewskiego. Był to pierwszy turniej zawodników Seta w tym sezonie i debiut w kategorii młodzików. Zaczęliśmy bardzo dobrze, wygrywając trzy mecze z Darłowem, Gdynią i bardzo dobrym zespołem z Lęborka. W niedzielę w meczu o pierwsze miejsce ulegliśmy po walce zespołowi z Torunia. Wielkie gratulację dla wszystkich zawodników, zważywszy, że wszyscy chłopcy są młodsi, a dwóch aż o trzy lata (V klasa).WIELKIE BRAWA!

Skład drużyny: Ziemowit Malinowski, Dawid Karbowski, Kacper Godlewski, Janusz Wrycza, Maciej Ryk, Adam Spychalski, Szymon Adamczyk, Maciej Burczyk, Michał Musz-Porazik, Dawid Skrzypczak.

CZAS WSPOMNIEŃ

dodał: WK | autor: J. Sierant, S. Kosecka

Poniżej zamieszczono zdjęcia z zawodów sportowych organizowanych przez OSiR w roku szkolnym 2014/2015 z Miejskiej Gimnazjady w: koszykówce, siatkówce, tenisie stołowym, biegach przełajowych i sztafetowych.

Miłego oglądania.

TURNIEJ SPORTOWO-REKREACYJNY "ORLIK 2015"

dodał: WK | autor: J. Sierant, S. Kosecka

Dnia 12.06.2015 r. na boisku "Orlik" przy Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II odbył się II Międzyszkolny Turniej Sportowo-Rekreacyjny "Orlik 2015" pod Patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański. W imprezie wzięły udział następujące szkoły podstawowe ze Starogardu Gdańskiego: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6. Każdą szkołę reprezentowała 14 osobowa drużyna, składająca się z uczniów klas III. Impreza miała charakter rekreacyjny, zrezygnowano z elementu współzawodnictwa (jak miało to miejsce w roku poprzednim). Konkurencje przygotowano w formie stacyjnej. Gości i uczestników turnieju przywitał Dyrektor Szkoły Pan Ryszard Hapoński. Rozpoczęcie zabawy poprzedził wspólny taniec dzieci i nauczycieli. Celem turnieju było wdrażanie uczniów do ciągłego dbania o swoje zdrowie i prawidłową postawę ciała; popularyzacja wiedzy prozdrowotnej; dobra zabawa poprzez sport oraz integracja uczniów poprzez zabawę. Dzieci wykazały się odpowiednią sprawnością ruchową i wytrwałością, z zadowoleniem pokonywały kolejne stacje.

Oficjalnego zamknięcia turnieju i wręczenia pamiątkowych dyplomów i nagród dokonała Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Pani Urszula Domachowska. Szczególne podziękowanie należą się uczennicom klasy IVb, które podczas trwania imprezy prezentowały przygotowane układy taneczne. Organizatorami turnieju były p. Joanna Sierant i p. Sabina Kosecka.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

UKS SET DWUKROTNIE ZDOBYWA MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

9 maja w SP nr 85 w Gdańsku odbyły się finały wojewódzkie Kinder +Sport. UKS SET Starogard Gdański w kategorii dwójek po wygraniu ligi wojewódzkiej stawiany był w roli faworyta i rozstawiono go z jedynką. Chłopcy stanęli na wysokości zadania - wygrali swoją grupę, ćwierćfinał, półfinał i w finale pokonali SAPS Starogard Gdański.

Tym samym zdobyli wszystko, co było do zdobycia w tym roku w naszym województwie. --> czytaj dalej.

KOLEJNY UDANY TURNIEJ

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

18 i 19 kwietnia w naszym mieście, u naszych rywali zza miedzy odbył się ogólnopolski turniej minisiatkówki chłopców. W zawodach reprezentowały nas dwie drużyny. Pierwszy zespół (Maciek, Janek, Szymon i Marek) zajął trzecie miejsce, natomiast drugi (Marcel, Maciek, Miki i Michał) dziesiąte. Oba zespoły zasłużyły na wielkie brawa, rozegrały wiele dobrych meczów. Mnie najbardziej cieszy zwycięstwo w ćwierćfinale z Suchanikem (bardzo klasowy zespół) i w walce o brąz z SAPS - em. I kto "rządzi" w Starogardzie? ( Ha, ha, ha..) Trzeba pamiętać, że w pierwszym składzie występuje trzech zawodników o rok młodszych. Cieszy również indywidualna nagroda dla Jana. Specjalne podziękowanie dla Pana Adama Burczyka za opiekę podczas zawodów i cenne uwagi. Dziękuję rodzicom za obecność i doping podczas turnieju.

UKS SET JEDZIE NA MISTRZOSTWA POLSKI

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W Łebieniu odbyła się ostatnia runda ligi wojewódzkiej dwójek siatkarskich chłopców. Ten turniej, jak i pozostałe, wygrała drużyna z Żabna, nie przegrywając żadnego meczu w całej lidze. Zwycięzca ligi, UKS SET Starogard Gdański zakwalifikował się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach od 2 do 5 lipca w Krakowie.

Ciekawostką jest fakt, że drugie miejsce w lidze przypadło również drużynie ze Starogardu (SAPS Starogard Gdański), co świadczy, że w tej kategorii wiekowej starogardzianie są bardzo silni. --> czytaj dalej.

SREBRNI MEDALIŚCI WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2015

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

27 lutego 2015 r. w Lęborku odbyły się finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłce siatkowej chłopców. Uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim po wygraniu mistrzostw miasta, powiatu i półfinałów wojewódzkich zakwalifikowali się do ostatniego etapu tych zawodów - finału wojewódzkiego. Po losowaniu grup trafili do drużyn z Lęborka i Prabut. Oba mecze wygrali w stosunku 2:0 i awansowali do meczu finałowego. O złoty medal walczyli z drużyną ze Szkoły Podstawowej Nr 42 z Gdańska, która wygrała drugą grupę. Pierwszy set drużyna PSP nr 6 wygrała bardzo łatwo 25:11, drugi przegrała 22:25. O wszystkim rozstrzygną taibrek, gdzie do momentu 12:12 gra toczyła się punkt za punkt, Na co dzień uczniowie PSP NR 6 w Starogardzie Gdańskim są zawodnikami UKS "SET" Starogard Gdański, który jest zeszłorocznym mistrzem województwa w zespołach klubowych, w kategorii "trójek " siatkarskich.

Skład "drużyny": Ziemowit Malinowski, Dawid Karbowski , Janusz Wrycza, Kacper Godlewski, Maciej Ryk, Michał Musz Porazik, Michał Kazusek, Mikołaj Raczyński, Maciej Ogórek, Dawid Skrzypczak, Maciej Burczyk, Szymon Adamczyk, Marcel Szkodowski.

Trener: Mariusz Fryźlewicz --> Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju.

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINIPIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR POMORZA

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W ostatni weekend ferii w Gdańsku odbył się VII Ogólnopolski Turniej Minipiłki Siatkowej o Puchar Pomorza. UKS Set Starogard Gdański wystawił dwie drużyny, jedną w roczniku 2003 i jedną w 2002. W młodszym wystartowało 18 zespołów, natomiast w starszym 13 z całej Polski. "Trójka" wypadła nieco lepiej, zajmując trzecie miejsce, przegrywając tylko dwa mecze. Natomiast starsi po dwóch dniach zawodów zajmowali drugie miejsce.

W przedostatnim meczu turnieju z Treflem Gdańsk kontuzji łokcia doznał Zimowit. Po niezłej walce mecz zakończył się naszym zwycięstwem, ale pozbyliśmy się bardzo dobrego zawodnika, którego nie da się zastąpić. W ostatnim dniu jedno zwycięstwo i dwie porażki, i ostatecznie piąte miejsce w turnieju.

Skład "trójki": Jan Wrycza, Maciej Burczyk, Szymon Adamczyk, Maciej Ogórek i Mikołaj Raczyński.

Skład "czwórki": Dawid Karbowski, Ziemowit Malinowski, Jan Wrycza, Michał Musz – Porazik, Kacper Godlewski --> Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju.

MISTRZOSTWA POWIATU W NASZEJ SZKOLE

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

19 stycznia w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w minisiatkówce chłopców. Do zawodów przystąpiły cztery drużyny - zwycięzcy swoich rejonów. Szkoły podstawowe ze Starogardu Gdańskiego, Skórcza, Zelgoszczy i Zblewo. Gospodarze okazali się bezkonkurencyjni, wygrywając wszystkie mecze w stosunku dwa do zera i awansowali do następnego etapu rozgrywek. Półfinał wojewódzki odbędzie się 20 lutego w Brusach.

Skład drużyny: Dawid Karbowski, Kacper Godlewski, Ziemowit Malinowski, Michał Musz-Porazik, Szymon Adamczyk, Janusz Wrycza, Maciej Burczyk, Maciej Ogórek, Dawid Srzypczak, Mikołaj Raczyński, Maciej Ryk. --> Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

MISTRZOSTWA MIASTA... BEZ HISTORII

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Pierwszy etap Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minipiłce siatkowej okazał się dla nas spacerkiem. Pokonaliśmy wszystkie starogardzkie szkoły w stosunku 2:0 i zajęliśmy pierwsze miejsce. Już 19 stycznia czeka nas następna przeprawa, tym razem będą to Mistrzostwa Powiatu, które odbędą się w naszej szkole.

Skład drużyny: Dawid Karbowski, Kacper Godlewski, Ziemowit Malinowski, Michał Musz - Porazik, Marcel Szkodowski, Janusz Wrycza, Maciej Burczyk, Maciej Ogórek, Dawid Srzypczak i Michał Kazusek. --> Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

SET WYGRYWA W STAROGARDZIE

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W sobotę, 15 listopada 2014 r. uczestniczyliśmy w turnieju organizowanym przez Starogardzką Akademię Piłki Siatkowej. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: dwójek (rocznik 2004 i młodsi) i czwórek (rocznik 2002 i młodsi). W młodszej wystawiliśmy dwie drużyny. Maciej Burczyk i Szymon Adamczyk wygrali wszystkie mecze i zajęli pierwsze miejsce.

Nieco gorzej wypadli Nikodem Szwemiński i Marek Landowski, zajmując piąte miejsce. W kategorii starszej wystawiliśmy trzy drużyny. Z dwóch grup eliminacyjnych (11 drużyn) do finału awansowały tylko cztery drużyny, w tym trzy z naszej szkoły. Ostatecznie zajęliśmy pierwsze, drugie i czwarte miejsce. Na trzecim uplasowała się drużyna z Chwaszczyna. --> Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI NA SPORTOWO

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Jak co roku dla uczczenia Święta Niepodległości zawodnicy "Seta" Starogard Gdański uczestniczyli w turnieju drużyn trzyosobowych w Kwidzynie. Wystawiliśmy cztery zespoły, które zostały rozlosowane do pięciu grup. Tę fazę rozgrywek wszystkie drużyny zakończyły z kompletem zwycięstw. Jednak pechowe losowanie grup spowodowało, że nasze zespoły trafiły na siebie w dalszym etapie rozgrywek. Dwie z czterech drużyn musiały odpaść z dalszych gier. Do finału dotarli nasi mistrzowie województwa, którzy nie dali żadnych szans drużynie z Kwidzyna, wygrywając do pięciu. Ciekawostką jest fakt, że nasz zawodnik - Marek Landowski, który na czas tego turnieju został wypożyczony do drużyny z Kwidzyna, zajął drugie miejsce. Brąz także przypadł naszej drużynie.

Skład złotych medalistów: Ziemowit Malinowski, Kacper Godlewski, Dawid Karbowski.

Skład brązowych medalistów: Szymon Adamczyk, Mikołaj Raczyński, Marcel Szkodowski. --> Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju.

SINGLE SIATKARSKIE

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Od turnieju jedynek zaczęliśmy sezon siatkarski 2014/2015.Do turnieju zgłosiło się 18 chłopców w wieku od 9 do 12 lat, których rozlosowano do dwóch grup. Na tym etapie rozgrywkowym graliśmy systemem każdy z każdym. Po zakończeniu tej rundy zawodnicy, którzy zajęli te same pozycje w dwóch grupach, grali o końcowe miejsce w turnieju. Natomiast dwa pierwsze miejsca grały krzyże o wejście do finału.

Najlepszym zawodnikiem, a co za tym idzie, mistrzem szkoły został Kacper Godlewski, na drugim miejscu uplasował się Dawid Karbowski, a na trzecim Ziemowit Malinowski. Na najgorszym dla sportowca czwartym miejscu - Maciek Burczyk. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju. --> Zdjęcia

JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

26 kwietnia 2014 r. w Gdańsku, w hali Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jasieniak” odbył się finał wojewódzki w „trójkach „ i „dwójkach” siatkarskich o Puchar Kinder+Sport.

Zajmując pierwsze lub drugie miejsce, można było zdobyć awans do mistrzostw Polski, które w tym roku odbędą się w Drzonkowie, w województwie lubuskim. --> ... czytaj

Koniec wojewódzkiej ligi mini - siatkówki

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

Siatkarze z naszej szkoły podstawowej uczestniczyli w pomorskiej lidze minisiatkówki chłopców. Rozgrywki odbywały się systemem turniejowym (Kobylnica, Gdańsk, Malbork, Lębork).

Drużyna, która zdobyła największą ilość punktów, po czterech zawodach wygrywała ligę. --> ... czytaj

"Z Podwórka Na Stadion"

dodał: WK | autor: A. Dudkiewicz


Kolejny raz nasza szkoła wzięła udział w największym turnieju piłki nożnej dla dzieci w Polsce.

W tym roku reprezentowała Nas nie tylko drużyna chłopców, ale również dziewcząt. W powiatowym etapie zawodów drużyny rywalizowały --> ... czytaj

Siatkówka w PSP 6

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W grudniu na hali miejskiej wzięliśmy udział w Mistrzostwach Miasta w mini siatkówce chłopców. Zawody były dla nas kolejnym z etapów przygotowań do zbliżających się turniejów z cyklu Kinder Sport.

Losowanie ułożyło się dla nas bardzo korzystnie. Pierwszy mecz zagraliśmy teoretycznie z najsłabszym rywalem - szkoła PSP2 --> ... czytaj

Osiągnięcia młodych siatkarzy

dodał: WK | autor: M. Fryźlewicz

W ostatnim dniu listopada uczestniczyliśmy w Elbląskiej Siatkarskiej Lidze Jedynek Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych (SALWATOR KIDS VOLLEY LEAGUE ).

Był to jeden z czterech turniejów. Graliśmy systemem jeden set do 25 punktów, każdy z każdym w swoim roczniku. --> ... czytaj

Zajęcia sportowe

dodał: WK | autor: K. Sadkowski

Zajęcia sportowe

unihokej, lekka atletyka, mini piłka ręczna

Poniedziałek – 15.30
Środa – 16.00
Piątek – 16.00

Zapraszam prowadzący zajęcia – Kazimierz Sadkowski

Kwidzyn zdobyty

dodał: WK | autor: M. Fryżlewicz

Z okazji Święta Niepodległości 10 listopada w hali KSCiR w Kwidzynie odbył się turniej minisiatkówki drużyn trzyosobowych. Startowaliśmy w kategorii rocznika 2001 i młodszych. Graliśmy z zawodnikami o rok, dwa, a nawet trzy lata starszymi. W zawodach uczestniczyło 9 zespołów, w tym dwa z naszej szkoły, które podzielono na trzy grupy. Graliśmy jednego seta do 25 punktów.

Druga drużyna nie miała już tak łatwej przeprawy. Na początku łatwo pokonała przeciwników z Kwidzyna, później nieoczekiwanie uległa po wyrównanym meczu drużynie z Elbląga. Po podliczeniu małych punktów okazała się jednak najlepsza i również awansowała do finału. W grupie walczącej o medale nasze zespoły wygrały wszystkie mecze i już tylko między sobą grały o pierwsze miejsce. Do Starogardu przywieźliśmy zatem złoty i srebrny medal.

Skład pierwszego zespołu: Dawid Karbowski, Ziemowit Malinowski, Kacper Godlewski; Skład drugiego zespołu: Maciej Burczyk, Janusz Wrycza, Dawid Skrzypczak, Filip Kurowski;

Mistrzostwa szkoły podstawowej w singlach siatkarskich chłopców

dodał: WK | autor: Mariusz Fryźlewicz

W ostatnim dniu września w naszej szkole odbyły się mistrzostwa szkoły podstawowej w singlach siatkarskich chłopców.

Do zawodów przystąpiło 13 uczniów, którzy byli rozlosowani do trzech grup. Zwycięzcy grup plus najlepszy z drugiego miejsca zagrali w finale „A” o miejsca 1-4. W głębi wiadomosci więcej treści.

Siatkarze grają w piłkę ręczną

dodał: WK | autor: Mariusz Fryźlewicz

Na hali Agro-Kociewia w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody w piłce ręcznej chłopów. Uczestniczyły w nich cztery gimnazja ze Starogardu Gdańskiego

Ostatecznie zajęliśmy dobre drugie miejsce. W głębi wiadomosci więcej treści.

KOLEJNY WYGRANY TURNIEJ SIATKARZY

dodał: WK | autor: Mariusz Fryźlewicz

14 lutego w pierwszym dniu ferii zimowych nasi uczniowie wzięli udział w turniej siatkówki.Zawody były zorganizowane przez OSiR w Starogardzie Gdańskim w ramach Akcji Zima na hali miejskiej. Do turnieju chłopców zgłosiło się sześć zespołów. Graliśmy systemem każdy z każdym, jednego seta do 25 punktów. Nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni,wygrywając wszystkie mecze i zajmując pierwsze miejsce.

II miejsce w Unihokeju

dodał: WK | autor: Mariusz Fryźlewicz

Po wygraniu mistrzostw powiatu, które odbyły się w Kleszczewie, nasi uczniowie zakwalifikowali się do półfinałów wojewódzkich. Spotkali się tam z mistrzami powiatu kościerskiego, chojnickiego oraz pruszczańskiego.

Zawody odbywały się w Ogorzelinach, niedaleko Chojnic.


I miejsce Mikołajkowa siatkówka

dodał: WK | autor: Mariusz Fryźlewicz

7 grudnia 2012 roku w hali miejskiej w Starogardzie Gd. odbył się turniej mikołajkowy w piłce siatkowej. W zawodach w kategorii młodzieżowej uczestniczyli uczniowie Publicznego Gimnazjum Nr 4 w Starogardzie Gdańskim. Do turnieju przystąpiło siedem zespołów z powiatu starogardzkiego ...


Historyczny sukces naszych biegaczy

dodał: WK| autor: Mariusz Fryźlewicz

26 września 2012r. na Piekiełkach odbyły się Mistrzostwa Miasta w ramach Gimnazjady w sztafetowych biegach przełajowych.Dwa dni wcześniej w zawodach indywidualnych nasi uczniowie przez pomyłkę sędziów nie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami ...

Orlik Volleymania 2012 srebro

dodał: WK| autor: Mariusz Fryźlewicz

Dzień po sukcesie dziewcząt z UKS Libero (I miejsce) na orlik wybiegli chłopcy z Publicznego Gimnazjum Nr 4 Starogardzie Gdańskim. Aby awansować do finałów w Człuchowie musieli wygrać mistrzostwa miasta i powiatu. Siatkarze ze Starogardu Gdańskiego przyjechali do Człuchowa z zamiarem poprawienia wyniku z poprzedniej edycji turnieju "Orlik Volleymania 2011", gdzie nie zdołali awansować do półfinałów ...

Srebro dla naszych piłkrzy

dodał: WK| autor: Adrian Dudkiewicz

Dnia 21 września na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gd. odbył się turniej piłkarski pod szyldem "Biało Zielona Przyszłość z Lotosem" dla szkół podstawowych klas II - IV, pod patronatem starosty starogardzkiego Leszka Burczyka. Chlopcy wywalczyli srebrne medale...

Komunikat z Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

dodał: WK | autor: S.Kosecka, J.Sierant

W dniu 19.03.2012 r. odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce koszykowej- chłopców.

Klasyfikacja końcowa: PSP1 – I m-ce, PSP6 – II m-ce,
PSP3 – III m-ce, PSP2 - IV m-ce, PSP4 – V m-ce.
Opiekun – S. Kosecka -->ZdjęciaDnia 14.12.2011 r. na hali miejskiej im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiły się cztery szkoły: PSP 1, PSP 3, PSP 4 , PSP 6. Nasze dziewczęta zajęły 3 miejsce – opiekun J. Sierant. Chłopcy niestety mieli mniej szczęścia, w meczu o brązowy medal przegrali z PSP1. -->Zdjęcia


W dniach 17-18.10.2011 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim gościnnie zorganizował w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim rozgrywki Unihokeja dziewcząt i chłopców w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT:
PSP 3 – I m-ce, PSP 6 – II m-ce, PSP 4 – III m-ce,
PSP 1 - IV m-ce,SP KATOLICKA-V m-ce. Opiekun: J.Sierant

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW: PSP 3 – I m-ce, PSP 2 – II m-ce,
PSP 6- III m-ce, PSP 4 – IV m-ce, PSP 1- V m-ce,SP KATOLICKA- VI m-ce
Opiekun – S. Kosecka -->Zdjęcia

Turniej o Puchar Tymbarku w Stężycy

dodał: WK | autor: Adrian Dudkiewicz

Dnia 24 maja nasza drużyna uczestniczyła w wojewódzkim finale turnieju o Puchar Tymbarku pt. "Z podwórka na stadion", które odbyły się w Stężycy. Wystartowało 20 najlepszych drużyn z województwa pomorskiego, a my zajęliśmy bardzo wysokie 4 miejsce.

Drużyna PSP 6 Starogard trafiła do grupy A z takimi drużynami jak: UKS Ogólniak Nowy Dwór Gd.,
SP 35 Gdańsk, ZS Czarne.
Oto komplet wyników:

Starogard - Nowy Dwór 6:0, Starogard – Czarne 3:2, Starogard – Gdańsk 1:8
1/8 finału Starogard – Chojnice 1:1 (wygrana w karnych 6:5)
1/4 finału Starogard – Bytów 0:6
Mecz o trzecie miejsce Starogard - Wejherowo 1:3

Każdy uczestnik turnieju podpisał flagę Hiszpanii, która zostanie wręczona zawodnikom tej drużyny podczas EURO 2012.

W głębi wiadomości zdjęcia z zawodów.

Zwycięstwo naszej dryżyny w Pucharze Tymbarka

dodał: Cpr | autor: Adrian Dudkiewicz

Dnia 20.04.2012 odbyły sie w naszej szkole zawody piłki nożnej o Puchar Tymbarku "Z Podwórka Na stadion - etap gminny". Nasza drużyna (ŁAPISZEWSKIE LWY) zwyciężyła i zakwalifikowała się do kolejnego etapu - powiatowego.

Wyniki meczów: 9-0 Z Beniaminek 03,5-1 z PSP1,26-0 z Katolicką SP.

Skład drużyny:Jakub Wontka, Oliwer Lisek, Bartosz Szlagowski, Andrzej Gliński, Jacek Bukowski, Paweł Petka, Mateusz Szwemiński, Sebastian Wojewódka, Dawid Karbowski, Kacper Godlewski. Trener- A. Dudkiewicz (Murinho).

Etap powiatowy również zakończył się zwycięstwem naszej drużyny. Tym razem w etapie powiatowym zwyciężyli kolejno z drużynami: 5-1 SP Bobowo, 8-0 z SP Kleszczewo, 5-0 z SP Osieczna. Tym samym awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 24.05.2012 w Stężycy (powiat kartuski).

W głębi wiadomości zdjęcia z zawodów.

Wielki sukces drużyny siatkarskiej!

autor: Cpr

Wielki sukces osiągnęła nasza drużyna siatkarzy. W finale wojewódzkim, który odbył się w Malborku reprezentacja szkoły podstawowej w mini siatkówce chłopców wywalczyła brązowe medale.

Wcześniej nasza drużyna przebrnęła przez mistrzostwa miasta, mistrzostwa powiatu oraz półfinały wojewódzkie.

Wielkie gratulacje dla naszej drużyny oraz dla trenera Mariusza Fryźlewicza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z mistrzostw powiatu.

Unihokej - zakończyło się na półfinale

autor: Cpr

W tym roku szkolnym Nasze drużyny unihokeja odnosiły sukcesy w każdej kategorii wiekowej. Uczniowie szkoły podstawowej zakończyli rywalizację na etapie Mistrzostw Powiatu. Etap wyżej zakończyli swój udział uczniowie gimnazjum. Nasza drużyna chłopców rywalizowała o wejście do finałów wojewódzkich. Niestety nasi zawodnicy musieli uznać wyższość innych drużyn.

Wszystkim drużynom dziękujemy za zaangażowanie i walkę w zawodach unihokeja. Drużyny przygotowali: Magdalena Grzeszkiewicz, Kazimierz Sadkowski, Mariusz Fryźlewicz oraz Adrian Dudkiewicz.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów.

Unihokej - najlepsi w Mistrzostwach Miasta

autor: Cpr

Nasza reprezentacja szkoły w unihokeju przyzwyczaiła Nas do sukcesów. W tym roku w Mistrzostwach Miasta gimnazjaliści zajęli pierwsze miejsce zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców. Tym samym Nasze drużyny reprezentować będą Starogard Gdański na Mistrzostwach Powiatu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów.

Biegi przełajowe - sztafety 2. miejsce

autor: Cpr

W środę 23 września odbyły się biegi przełajowe. Tym razem uczniowie rywalizowali w biegach sztafetowych, w czym upatrywaliśmy szansę na sukces. Ostatecznie najlepsze miejsce uzyskali chłopacy z gimnazjum, którzy dali się wyprzedzić dopiero na 400 metrów przed metą. Nasza drużyna zajęłą 2. miejsce. Dziewczyny z gimnazjum 4., a dziewczyny SP 5. miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów.

Turniej siatkówki w Pruszczu Gdańskim

autor: Cpr

W sobotę 19 września młodzi siatkarze z klas VI szkoły podstawowej pojechali do Pruszcza Gdańskiego na silnie obsadzone zawody w trójkach siatkarskich. Był to pierwszy turniej nowego sezonu. Ostatecznie spośród 14 drużyn Nasi zawodnicy zajęli 9., 13. i 14. miejsce. Do zawodów uczniów przygotował Mariusz Fryźlewicz.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju.

Biegi przełajowe

autor: Cpr

15 września odbyły się na piekiełkach indywidualne biegi przełajowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Za tydzień rywalizacja w sztafecie.

Dziękujemy uczniom za udział w zawodach i życzymy sukcesów w sztafecie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów.