ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

dodał: WK | autor:

Dzień Dziecka

7 czerwca 2015 roku odbyło się mnóstwo zabaw, konkursów przeprowadzonych przez firmę zabawową. Każde dziecko otrzymało upominek. Rodzice mieli możliwość bawić się wspólnie z nami oraz zrobić zdjęcia pamiątkowe.

Dzień Rodziny

Dnia 26 maja gościliśmy nasze mamy i tatusiów. Po części artystycznej w wykonaniu naszych dzieci były upominki oraz wspólne zabawy, konkursy i słodki stół

Wycieczka do Straży Pożarnej

Dnia 5 maja 2015 roku wyjechaliśmy do Straży Pożarnej w celu bliższego poznania pracy strażaka. Dzieci żywo interesowały się obserwowanym sprzętem służącym do pracy strażaka oraz specjalistycznymi samochodami.
W podziękowaniu daliśmy strażakom przygotowany "wóz strażacki"
Emocji było mnóstwo.

Z ŻABNEM W NOWY ROK

30.01.2015 roku - Uczestnictwo w Festynie "Z Żabnem w Nowy Rok po raz III". Występ artystyczny dzieci z grup "0". Integracja ze szkołą.

BAL PRZEBIERAŃCÓW

22.01.2015 roku – Odbył się "Karnawałowy Bal Przebierańców". Wspólne zabawy i tańce z rodzicami.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

21 stycznia 2015 roku odbyła się uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka". Przedstawiony został występ artystyczny w wykonaniu dzieci, wspólne zabawy i konkursy z babciami i dziadkami.

PRZEDSTAWIENIE JASEŁKOWE

Dnia 19 grudnia 2014 odbyła się Wigilia w przedszkolu. Występ artystyczny w wykonaniu dzieci grup "0". – wspólne kolędowanie z rodzicami.

MIKOŁAJKI

– 08.12.2014 roku. W tym dniu w naszym Przedszkolu odbyła się zabawa mikołajkowa prowadzona przez firmę "40 degrees". Konkursy, gry i zabawy z mikołajem, dzieci otrzymały także upominki mikołajkowe.

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

27.11.2014 roku. Spotkanie z policjantem wprowadzające i przypominające zasady bezpieczeństwa na drogach i w miejscach publicznych.

ZAJĘCIA Z PSEM TERAPEUTYCZNYM

Dnia 14 listopada 2014 odbyłysię zajęcia z psem terapeutycznym z "Fundacji Pomocy Zwierząt", które miały na celu zdobycie umiejętności obcowania, opiekowania się oraz właściwego zachowania w obecności psa, uwzględniając bezpieczeństwo.

Ognisko Integracyjne z Pieczonym Ziemniakiem.

Dnia 28 października 2014 odbyło się ognisko integracyjne z pieczonym ziemniakiem. Były różne gry i zabawy mające na celu integrację ze środowiskiem lokalnym.