Nauczyciele ZSP na rok szkolny 2017/2018

  • Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych: Ryszard Hapoński
  • Zastępca dyrektora szkoła podstawowa: Beata Wirkus
  • Pedagog: Justyna Laser - Ruszkowska
  • Psycholog: Zbigniew Kozłowski

Nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych 2017/2018
L.p.
Nauczyciele
Nauczany przedmiot,
szkoła
1.
Becker Adam
Język niemiecki GIM
2.
Bednarek Joanna
Edukacja wczesnoszkolna SP
3.
Bona-Kramkowska Justyna
Język angielski SP i GIM
4.
Bonk Marzanna
Kształcenie zintegrowane SP
5.
Breszka Kamila
Język polski SP
6.
Brzyska Joanna
Język angielski SP
7.
ks. Buchholz Tomasz
Religia SP
8.
Burczyk Małgorzata
Język polski SP
9.
Cybula Robert
Muzyka SP
10.
Dobruchowska-Osowska Diana
Edukacja wczesnoszkolna SP
11.
Drywa Anna
Biologia, geografia GIM
12.
Dudkiewicz Adrian
Wychowanie fizyczne, świetlica SP
13.
Dzwonkowska Monika
Język angielski, język polski. logopedia SP i GIM
14.
Elias Monika
Wychowanie przedszkolne "0" SP
15.
Fryźlewicz Mariusz
Wychowanie fizyczne SP i GIM
16.
Hapoński Ryszard
Zaj. techniczne, zaj. komputerowe, SP
17.
Karnauch Iwona
Edukacja wczesnoszkolna, Przyroda SP
18.
Kilich Justyna
Religia SP i "0"
19.
Kłopocka Magdalena
Edukacja wczesnoszkolna SP
20.
Kołakowska Magdalena
Język angielski SP i GIM
21.
Konieczka Waldemar
Matematyka, zaj. komputerowe, informatyka SP i GIM
22.
Koprowska Beata
Biblioteka
23.
Kosecka Sabina
Wychowanie fizyczne, świetlica SP
24.
Laser-Ruszkowska Justyna
Logopedia SP
25.
Lewandowska Małgorzata
Przyroda SP
26.
Łosińska Małgorzata
Matematyka SP i GIM
27.
Małkowska Małgorzata
Fizyka GIM
28.
Mazur Kamila
Matematyka SP i GIM
29.
Nitka Monika
Biblioteka
30.
Osińska Henryka
Edukacja wczesnoszkolna SP
31.
Osowska-Palmowska Hanna
Język angielski SP i GIM
32.
Paul Katarzyna
Muzyka, plastyka, zaj. techniczne SP i GIM
33.
Piechowska Anna
Edukacja wczesnoszkolna SP,
34.
Pieczyrak Alicja
Chemia, matematyka GIM
35.
Piekarczyk Angelika
Przyroda SP
36.
Piotrowska Wioletta
Edukacja wczesnoszkolna SP
37.
Plata Mateusz
Przyroda SP
38.
Pograniczny Anna
Edukacja wczesnoszkolna SP
39.
Raczkowski Adam
Zaj. techniczne, EDB GIM
40.
Rutkowska Małgorzata
Język polski SP
41.
Sadkowski Kazimierz
Wychowanie fizyczne SP i GIM
42.
Sierant Joanna
Wychowanie fizyczne SP
43.
Sikora Adrianna
Matematyka SP i GIM
44.
Szarmach Andrzej
Historia SP i GIM
45.
ks. Szcześniewski Andrzej
Religia SP i GIM
46.
Wałaszewska Monika
Język polski GIM, logopedia
47.
Wichrowska Jolanta
Historia, WOS, WDŻ SP i GIM
48.
Wielgosz Marta
Edukacja wczesnoszkolna SP
49.
Wirkus Beata
Edukacja wczesnoszkolna SP